Máte zájem o CLEAN Ticket a proto zde najdete informace, jak postupovat

Vždy můžete kontaktovat našeho obchodního zástupce, který Vám s tímto procesem pomůže, vše detailně vše zdarma vysvětlí a poradí


  1. Vyplňte objednávkový formulář v xls formátu, který si můžete stáhnout na našich stránkách, pošle Vám ho obchodní zástupce nebo si o něho napište na mail ticket@mojedrogerie.cz
  2. Objednávkový formulář zašlete přes našeho obchodního zástupce nebo přímo na adresu ticket@mojedrogerie.cz
  3. Obratem obdržíte zálohovou fakturu a po jejím uhrazení Vám na email přijdou elektronické kupóny v xls souboru, které můžete sami rozdělit svým zaměstnancům. Ale i na platbách se splatností se dá dohodnout.
  4. Zaměstnanec si sám nakoupí zboží na údržbu svých osobních ochranných pomůcek a zaplatí tímto elektronickým kupónem (je to unikátní kód) v internetovém obchodě www.mojedrogerie.cz.
  5. Je to jednoduchý nákup na klasickém eshopu, ceny jsou výhodnější než v kamenném obchodě a hlavně nakoupí rychle a bezpečně z pohodlí domova kdekoliv v ČR a vybere si, jak mu máme zboží zaslat.


A to je vše. Proč vymýšlet v této době něco složitého, drahého, nefunkčního. Jsme připraveni Vám s čímkoliv pomoci, protože jsme českou rodinnou firmou, která chce být na blízku svému zákazníkovi. Pojďme dělat obchod lidsky, normálně a s úsměvem. Vždy je na výběr. U nás máte svého osobního zástupce, který s Vámi bude komunikovat, poradí a pomůže.